O MNIE

Szukacie fotografa noworodkowego z doświadczeniem - dobrze trafiliście! Joanna Muszyńska pasjonuje się fotografią od 2000 roku - zaczynając naukę fotografii zupełnie od podstaw. Wtedy to, fotografując lustrzanką analogową, dbała o końcowy efekt zdjęć w ciemni fotograficznej :) Jej zdaniem, każda klisza była na wagę złota! Idąc z duchem czasu, Joanna pracuje na lustrzance pełnoklatkowej i jasnych obiektywach. Podczas artystycznej obróbki fotograficznej, wydobywa ze zdjęć to co najlepsze. Jej niebanalne spojrzenie na świat i drugiego człowieka wpływają na umiejętność tworzenia dla Was niezwykłych obrazów. To wszystko gwarantuje, że otrzymacie zdjęcia najwyższej jakości.

Prywatnie... 

Szczęśliwa żona, matka cudownej trójeczki dzieci :)

 Położna z powołania (Klinika Neonatologii- Poznań), robiąca to, o czym zawsze marzyła - zajmować się noworodkami... do tego realizująca swoją pasję fotograficzną :)Z racji zawodu położnej dbam o bezpieczeństwo Waszych Maluszków podczas sesji na najwyższym poziomie!


a moje ulubione motto  brzmi...:"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali"  Don McCullin 

Copyright © 2014 La Petite Photo , Blogger